Apie Gintarinius Akinius

ga

Publikuota Facebook paskyroje

Darosi nelengva įžiūrėti kažką vaiskaus pro ekskrementais suvilgyto propelerio apnašomis dengtus Gintariniai Akiniai stiklus.

Puslapis, savo pirmaisiais žingsniais, nors ir rėmęsis trivialiomis iškasenomis bei rinkęsis itin lengvus kritikos objektus kaip Andrius Mamontovas, žadėjo bent jau kartkartėmis sudominantį turinį, kuriam pavykdavo pristabdyti inertiškas pelės ratuko apsukas.

Jau ilgoką laiką jų publikacijos susiniveliuoja su feisbukosponsored’ spamu, nes jų rašymas primeną ne daugiau reklamos agentūrą, būtinai priminsiančią, kad pseudokultinis vietos komikas-šakotis susuko dar vieną parodijinį pašarą arba, lyg būtų negana, perpostinančią atsigaminusią Drake obsesiją, apie šio albumą subarbenant kelias nuorodines pastraipas ir pavadinant tai apžvalga.

Dar labai svarbu prikėlinėti dvidešimties metų senumo bulvarines spekuliacijas apie 2Pac’o mirtį, taip neakivaizdžiai sugestijuojant, kad jie savo skaitytojus laiko idiotais arba tais, kurių vienintelis tiltas su muzika yra jų puslapis.

Be bereikalingų lokalių festivalių anonsų ir masinės isterijos džiugesio ba. koncertuose, gyvybiškai reikalinga rašyti tik apie naujus, šviežiai iškeptus albumus, ir padarant tai kuo sparčiau (‘svarbu, kad bent kažkas būtų’), nes trijų dienų vėlavimas jau yra pašvinkusi maita, spardoma internetinės nesibaigiančios-kelionės-be-dairymosi-atgal kardiogramos.

Kas be ko, sykiais būtina albumams tėkšti įsivyravusią opiniją konfrontuojančius balus, taip žūtbūt stengiantis įrodyti, jog turi poziciją ir kritinį mąstymą. Tuo albumo recenzijų rašymas ryškėja kaip būtinybė suspėti, negalimumas praleisti, privalomumas kyštelėti savo sudilusį skatiką, save simboliškai pririkiuojant prie kažką reiškiančių ar netgi keičiančių nuomonių.

Ką jau bekalbėti apie kompulsyvų siekį į savo srautą talpinti bet kokį į akiratį įsibrovusį juokelį, susijusį su muzikos aktualijomis: papūgėlė mėgdžioja vieną dainininkę — imam, dalinamės, kikenam, pozityvas.

Na, o apskritai apie albumų apžvalgas manome, kad sudėtingiausia iš to nepadaryti kičinės štampovkės: chronologiškas ėjimas per gabalus, bendros temos kamantinėjimas, susegimas ir/ar suliejimas su autobiografiniais faktoriais, viena kita koreliacija su Zeitgeist’o skauduliu ir voilà.

Dedame akinius į futliarą ir verčiau praregime savąja tinklaine.

#visusstikluspakeisiu

 

Refrenų Pelenguotė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: